Plastové palety schoellerallibert

Home  >>  Tovar  >>  Plastové palety schoellerallibert

Plastové palety schoellerallibert

7
Čvc,2023

off

V dnešnom rýchlo meniacom sa svete rýchlo pribúda aj ťažko spracovateľný odpad. Denne sa prevezú milióny produktov na drevených paletách, ktoré však nemajú dlhú životnosť a tak vznikajú skládky. Tu prichádza čas zamyslieť sa nad udržateľnejšou alternatívou. Práve s tým Vám pomôže naša firma. Vyrábame plastové palety. Aké sú teda ich výhody oproti tým dreveným?

V prvom rade je to cena. Sú omnoho lacnejšie ako tie drevené. Z dlhodobého hľadiska vydržia dlhšie a tým pádom sa ušetrené financie ešte znásobujú. Netreba opomenúť ani financie, ktoré sa ušetria bezúdržbovosťou plastových paliet. Drevené palety musíte pravidelne ošetrovať a chrániť pred externými podmienkami, o čo sa s našimi plastovými paletami starať nemusíte.

skládka drevených paliet

Okrem šetrenia financií šetríte aj Zem a znižujete tak ekologickú stopu. Nie len že majú plastové palety omnoho dlhšiu životnosť, ale sú aj vyrábane z recyklovaných materiálov a dajú sa ďalej recyklovať. Nakoľko sú naše palety vyrábane z vysoko kvalitných materiálov, nemusíte sa báť zničenia, ktoré hrozí pri drevených. Nehrozí prelomenie dosky, či odštiepenie pri nesprávnej manipulácií.

plastová paleta

Plast je omnoho ľahší ako drevo a tak je ich výhodou aj ich hmotnosť. Nemajú ani ostré hrany, ako majú tie drevené a tak aj pri manipulácií tovaru šetríte čas a zdravie Vašich zamestnancov.

Koniec koncov sú univerzálnejšie a hygienickejšie. V dreve sa často môžu ukrývať škodcovia, čo sa pri plaste stať nemôže. Preto sú vhodnejšie aj na prenos potravín, či liečiv. Naša firma ponúka rôzne tvary a veľkosti paliet, podľa toho čo potrebujete previesť si môžete vybrať tú pravú pre Vás. Navštívte naše webové stránky, prezrite si našu ponuku a vyberte si tie správne. Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Naši skúsení odborníci sú tu vždy pre Vás! Spravte krok k čistejšej budúcnosti!