Fotky do každej domácnosti

Home  >>  Tovar  >>  Fotky do každej domácnosti

Fotky do každej domácnosti

30
Čvn,2023

off

Vo fotoalbumoch našich predkov môžeme vidieť rodinné fotografie, fotky detí, zopár fotiek zo svadby, osláv. A dnes? Dnes fotíme najmä seba. Selfie fotky, rôzne pózy a to len preto, aby sme ich mohli zavesiť na sociálne siete. A pritom sme zabudli, aké posolstvo fotografie vlastne predstavujú. Fotky by nemali byť umelé, nereálne, nastylované. Fotky by stále mali byť súčasťou nášho života v tom pravom slova zmysle. Stále by sme mali dávať prednosť prirodzeným fotografiám z nášho života, ktoré zachytávajú šťastné obdobie, ľudí, ktorých milujeme, miesta, na ktorých sme sa cítili dobre.

fotografie

Fotografia je záber z minulosti, ktorý nám má aj v starobe pripomínať náš život. To pekné čo sme prežili. Predstavte si, ako spomínate pri fotkách na sociálnych sieťach. To pravé čaro fotografii je na papieri. Vytlačené fotografie sú najlepším spôsobom, ako si uschovať svoje spomienky. Pretože fotografia nie je len kus papiera, sú to zhmotnené spomienky. Ešte pred pár rokmi sme museli chodiť s filmom, na ktorom sme ani nevideli naše fotografie do predajne, kde nám fotky vytlačili. Dnes máme množstvo záberov, ktoré v mobile môžeme pozerať či vymazať. Vyvolanie fotografii online nikdy nebolo rýchlejšie a jednoduchšie.

fotografie

Všetko čo musíte urobiť, je navštíviť internetovú stránku fotkyzababku.sk a nahrať svoje fotografie priamo zo svojho zariadenia. Na výber máte z viacerých veľkosti. Okrem klasického formátu do fotoalbumu sa môžete rozhodnúť aj pre väčšie formáty vhodné napríklad na zarámovanie. Fotografie sú tlačené v štandardnej kvalite, ale zvoliť si môžete aj kvalitu prémiovú, kedy dostanete fotografie ako od profesionála. Zabudnite na fotky uložené v galérii svojho mobilu. Dajte si svoje fotografie vytlačiť. Navštívte internetovú stránku fotkyzababku.sk ešte dnes a tešte sa zo svojich zhmotnených spomienok.