Spánok ako na obláčiku

Home  >>  Tovar  >>  Spánok ako na obláčiku

Spánok ako na obláčiku

7
Čvc,2023

off

Predstavte si spánok lepší ako na obláčiku. Bezstarostný spánok a oddych na matraci ako ušitom na mieru práve pre vás. Rána bez žiadnych bolestí chrbtice a iných častí tela. Toto všetko sa dá vyriešiť kúpou jedného z našich kvalitne vyrobených matracov značky SEGUM. Naše matrace Zvolen Segum majú za sebou dlhú históriu kvality. Pýšime sa s prvenstvom na Slovensku. Akosť našich matracov vám potvrdí fakt, že sú vhodné pre pacientov s ortopedickými ťažkosťami. Používame originálne materiály, ako napr. antibakteriálnu penu Sanitized, ktorá zaručí pohodlný spánok aj alergikom. S týmto mám dlhoročné skúsenosti, keďže aj ja som alergik.

kokosové vlákno

Nikdy som si nevedela nájsť ten správny matrac, ktorý by bol bez akýchkoľvek alergénov. Až keď som sa dozvedela o matracoch značky SEGUM, som zistila, http://www.fnlp.sk/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D1279%26Itemid%3D145 že aj ja sa môžem vyspať v pohodlí. Ďalším typickým problémom je nájsť si matrac tej správnej veľkosti. Ponúkame vám možnosť si ho nechať vyrobiť na mieru. Vy nám zadáte, aký rozmer potrebujete a my vám ho pripravíme bez žiadnych príplatkov. Všetky naše matrace sú cenovo dostupné! Za rozumnú cenu dostanete prvotriedny matrac v správnej veľkosti a s antibakteriálnou penou.

spánok ako u bábätka

V ponuke máme širokú škálu matracov, ktoré sú rozdelené do dvoch základných skupín, a to tzv. sendvičové a pružinové matrace. Pre tých, ktorí s touto témou nie sú oboznámení, pružinové matrace obsahujú pružiny a sendvičové sa skladajú z rôznych vrstiev rôznorodej hrúbky a materiálu. Naše pružinové matrace sa ďalej delia podľa akosti a podľa toho, aký typ ortopedických ťažkostí máte. Vybrať si taktiež viete aj aký typ peny potrebujete. Veľmi obľúbená je memory pena, tak isto populárne sú peny komfort. Ak hľadáte ten najkvalitnejší sendvičový matrac tak odporúčam produkt SETAL VARIO, ktorý je vyrobený z latexu v kombinácii s vláknom z kokosa, tzv. gumkokos. Poďte si k nám vybrať ten správny obláčik pre zdravý spánok!