Trochu iná masáž alebo objavte vzrušujúci zážitok, na aký tak skoro nezabudnete

Home  >>  Tovar  >>  Trochu iná masáž alebo objavte vzrušujúci zážitok, na aký tak skoro nezabudnete

Trochu iná masáž alebo objavte vzrušujúci zážitok, na aký tak skoro nezabudnete

25
Lis,2019

off

Prakticky každý človek rád objavuje pre neho nové a zatiaľ nepoznané zážitky, ideálne s pozitívnym vplyvom na jeho skúsenosti či pocity šťastia. O tom je vlastne život, o neustálom poznávaní a hľadaní vzrušenia a rozširovaní svojho vedomia. Samozrejme je výhodou zamerať sa hlavne na tie body, z ktorých plynie eufória a radosť, celkovo príjemné skúsenosti. A k nim sa určite radí Tantra masáž ako netradičný zážitok Bratislava Tantra.Guľatá sviečka, uteráky, relax.jpg
Ak s týmto pojmom, respektíve praktikami ešte nie ste zoznámení, je to niečo oveľa vzrušujúcejšie, než klasické masáže. Na rozdiel od nich sa totiž zameriava na celkovú podstatu ľudského šťastia a jeho životnú energiu, ktorá pramení primárne z našej sexuality. A pokiaľ sa aj tento stránke bude venovať neha a pozornosť, prichádzajú príjemné pocity a načerpanie čerstvej sily.

  • Približne o tejto pointe vraví charakteristika významu tantrických masáží. Podmienkou je takisto ich vykonávanie v čistom a komfortnom prostredí, kde nechýba upokojujúca orientálna hudba v pozadí.

Ešte pred začatím je potrebná vhodná hygiena a následne prichádza úvod, tkzv. „Namaste“, ktorý je ideálny k odbúraniu prvotného napätia a postupnému vtiahnutiu do deja týchto zaujímavých relaxačných, uvoľňujúcich a zároveň vzrušujúcich praktík. Je totiž dôležité, aby techniky prebiehali profesionálnym a detailným spôsobom pekne od začiatku, aby prišlo k veľmi kvalitnému uvoľneniu, respektíve pozitívnemu účinku.Sexi žena pózuje.jpg
Ak sa máme zamerať na hlavné praktiky detailnejšie, prakticky vravíme o masáži celého tela, pričom sa pozornosť venuje takisto intímnym partiám, ktoré sú zdrojom našej sexuality a ako bolo zmienené- takisto silným zdrojom životnej sily každého z nás. Netreba si však tieto služby mýliť s nejakou „rýchlovkou“, ale naopak ide o to dosiahnuť v tomto smere dlhotrvajúci a kvalitný zážitok s hlbokým precítením vzrušenia. To väčšinou dokážu zabezpečiť profesionálne školené masérky.