Čistenie kuchynského drezu nechajte na odborníkoch

Home  >>  Tovar  >>  Čistenie kuchynského drezu nechajte na odborníkoch

Čistenie kuchynského drezu nechajte na odborníkoch

11
Lis,2023

off

Mať doma modernú kuchyňu, zostavenú na mieru, so vstavanými spotrebičmi, je pochopiteľne báječné, ale akonáhle sa tu vyskytnú niektoré technické závady, nie vždy si s nimi poradí šikovný domáci majster. Napríklad pokiaľ sa zle zatvárajú dvierka kuchynskej linky, alebo je potrebné opraviť závadu na vstavanom spotrebiči, alebo ak sa zanesie odpad pri dreze.

čistá toaleta

Niektoré typy drezov majú k dispozícii drvič odpadkov a moderný systém riešenia odtoku odpadovej tekutiny, čo znamená, že pokiaľ tu dôjde k technickej poruche, je vhodné zavolať na ňu odborníka. Tieto závady bývajú väčšinou spojené s vytvorením zátky v odpadovom potrubí, alebo dokonca v kanalizačnej sústave, a demontovať drez a ešte si poradiť s dôkladným vyčistením odpadov a kanalizácie, to už je predsa len pre obyčajného amatéra až príliš.

záchod a vaňa

Krtkovanie v Dunajskej Strede je činnosť, ktorou sa zaoberajú profesionálni inštalatéri. Sú vybavené všetkými technickými prostriedkami, ktoré si poradia s malými i veľkými závadami v bytoch, rodinných domoch, ale aj vo väčších priestoroch, ako sú športoviská, kultúrne stánky, obchody, úrady, školy, kancelárie a ďalšie pracoviská. Nemusíte mať obavy, že by nezvládli aj problém, ktorý sa týka vášho príbytku.

Nonstop servis – niektorí ľudia sa obávajú, že vzniknutá závada, ktorá sa prejaví práve v sobotu ráno, bude musieť počkať so svojím riešením až do pondelkového dopoludnia, kedy zavoláte inštalatérov v rámci ich bežnej pracovnej doby. V prípade upchatého odpadu na toalete by to však znamenalo celé dva dni chodiť na záchod k susedom alebo dočasne odísť niekam mimo domova, hoci ste to pôvodne vôbec nemali v pláne, a úplne to naruší charakter vášho súkromného života. V skutočnosti to tak ale vôbec byť nemusí, inštalatéri udržujú nonstop havarijný servis a môžete im zavolať napríklad v sobotu o polnoci, a to najmä pri veľmi závažných závadách, ako sú nepriechodné odpady alebo úniky vody či plynu v domácnosti, prípadne závady na vykurovanie vo vykurovacej sezóne.