couple tantra

Home  >>  Tovar  >>  couple tantra

couple tantra

27
Úno,2023

off

Na oficiálnej webovej stránke luxusného tantrického salóna tantra diamond Bratislava nájdete výberové tantrické masážne programy, nádherné mladé ženy, senzačné ceny a nezabudnuteľnú atmosféru luxusných tantrických priestorov. Vybrať si môžete z masáží ako Classic Tantra, Body tantra, vzájomná body tantra, secret dark, love game tantra, romantic tantra, magic tantra, four hands, senzual team, couple tantra, masáž pre ženy. Tantrické masáže sú veľmi staré masáže. Vyplývajú z veľmi starých právd, rád a učenia budhizmu, riadia sa slovami a výrokmi budhu a veria, že ľudia môžu byť osvietení a spasení len v prípade, že robia bohumilé činnosti.

masaz

Podľa tantrikov je jedna z tých bohumilých činnosti práve posvätný akt spečatenia ženského a mužského tela v jedno počas pohlavného styku. Týmto sa však neradia tantrické masáže tak, ako si väčšina spoločnosti myslí a z týchto mylných domnienok odsúvajú tantrické masáže, tantrické vyznanie, tantrickú vieru, tantrické umenie, tantrické učenie na druhú koľaj, pretože toto všetko je v očiach širokej verejnosti chápané ako niečo nečisté, necudné, kontroverzné, nevhodné.

pár

Masáž pre dvoch alebo couple tantra je určená partnerom, druhom, manželom a párom, ktoré chcú do svojho intímneho života priniesť niečo nové, spestriť svoje posteľné zážitky alebo znova zažať iskričku túžob a rozpútať v sebe ten dravý, živočíšny oheň túžby a nespútanosti. Táto masáž je zaručene ten najlepší spôsob ako zažiť intenzívne prepojenie so svojich partnerom. Pri párovej masáži bratislava alebo couple tantre v tantrickom salóne Bratislava tantra máte na výber z dvoch možností a to; buď budete v miestnosti so svojim partnerom a vnímať jeho spokojnosť a eufóriu, alebo bude každý z vás naopak v oddelenej miestnosti, kde sa budete môcť http://www.teraz.sk/slovensko/zvjs-viac-ako-200-vaznov-bude-moct/298443-clanok.html plne otvoriť a vychutnať si vlastnú intimitu….