Plastové obálky nemusia byť iba v bielej farbe, vniesť trocha farieb je možné aj do poštových služieb

Home  >>  Tovar  >>  Plastové obálky nemusia byť iba v bielej farbe, vniesť trocha farieb je možné aj do poštových služieb

Plastové obálky nemusia byť iba v bielej farbe, vniesť trocha farieb je možné aj do poštových služieb

16
Dub,2023

off

Nie je jedno do akého typu obálky či škatule zabalíte jednotlivé typy tovarov, pretože tie sa líšia konzistenciou aj tvarom či veľkosťou, takže, ak je potrebné posielať napríklad krehký tovar náchylný na rozbitie, je nutné ho zabaliť do mechanickému tlaku odolného obalu, ak má byť produkt chránený pred vlhkosťou alebo nečistotami, takisto musí byť zabalený do nepriepustnej obálky. Jeden materiál a veľa výhod, taký je plast. Hoci by ste mohli namietať, že sa ho ťažko dokážeme zbaviť, jeho perfektné vlastnosti mu uprieť nemôžeme. Navyše, plastové obálky 2packsk.sk dnes už máme k dispozícii aj recyklovateľné druhy plastov, ktoré nezamorujú prírodu nezničiteľným odpadom.

Aj džinsy sa do plastovej obálky dajú vložiť

Tovar v plastovej obálke je dobre chránený pred znehodnotením vlhkosťou, napadnutím nejakým drobným hmyzom, zašpinením prachom a nečistotami, ale aj pred slnečným žiarením a ak je jej vnútorná strana čiernej farby, zostane obsah obálky skrytý aj pred zrakmi každého, kto s ňou príde do kontaktu, takže v anonymite zostane aj obsah dôležitých dokumentov. Obálky zvládnu viaceré veľkosti tovarov, dajú sa do nich vkladať knihy, kozmetické výrobky, šperky, tlačoviny, drobnejšie súčiastky, ale aj menšie textilné výrobky. Uzatváranie je systémom lepiaceho pásika na obálke alebo zipom či posuvným jazdcom. Jediný spôsob, ktorý sa nedá využívať opakovane, je lepiaci pásik, ale práve preto je to najspoľahlivejšia možnosť ochrany tovaru.

Plast použitý na odlišný typ škatule

V závislosti od typu obsahu obálky treba vyberať aj hrúbku plastu, ktorý sa vyrába v 50, 60, 70 a 90 mikrometroch, obálky môžu mať ucho a aj farebné povrchové prevedenie vo viacerých pastelových odtieňoch. A navyše, k dispozícii sú aj recyklovateľné obálky a balenia s počtom kusov 10, 50 či 100. Pošta akceptuje každú z nich, dobre uzatvorená a so správnou adresou bude doručená na uvedenú adresu v čo najkratšom možnom čase, neznehodnotená a v pôvodnom tvare.