Gelové nechty čo a ako

Home  >>  Tovar  >>  Gelové nechty čo a ako

Gelové nechty čo a ako

4
Čvc,2023

off

Aby gélové nechty vyzerali upravene a čisto musíte mať dokonale čisté nechty použiť na to adekvátne pomôcky na očistenie,zároveň ošetrenie. Milujete gélové nechty práve tak ako ja kde sa môžete do sýtosti vyšantiť Tzv. gélové nechty pôsobia veľmi prirodzené nakoľko je gél priesvitný.Veľká výhoda je tá že zmes na gélové nechty sa dá zohnať v hotovom stave.Čo sa týka gélu je to jednoliata hmota buď číra alebo v inom farbenom tóne. Gél neobsahuje rôzne prísad sú aj v Bio kvalite ale aby zatvrdol je potrebné požiť ultrafialové lúče ktoré sa nachádzajú tzv. UVE lampe.Ultrafialové lúče pôsobia ako katalyzátor tvrdnutia. Niekedy sa stane že gél zaschne ostane lepkavý,ale keď gél ktorý ste naniesli navyše dáte odborne,jemno dole nechty budú krásne,nebudú sa lepiť a budú vyzerať prirodzené. Niektoré gély sú veľmi riedke.ale majú krásny lesk a pôsobia veľmi prirodzene a kvôli tomu sa používajú ako vrchná vrstva -nanesieme viacej vrchných vrstiev riedkeho gélu.

gelové nehty

Keď si kupujete hustejšie gély tie sú vhodnejšie na umelé nechty výsledok bude úžasný a prirodzený len nevýhoda je tá že nie také trváce -tvrdé a odolné.Aby to ozaj vyzeralo tak ako byť musíme zájsť odborníčke na manikúru alebo poprípade si urobiť rekvalifikáciu alebo preštudovať odbornú literatúru k tomu určenú. Postupujeme nasledovne skôr ako začnete musíte si dôkladne vyčistiť nechty odstrániť starý lak.musíte si použiť dezinfekčný prostriedok aby na povrchu neostali žiadne baktérie. Niekto má na nechtoch kozičku pridlhú tú treba odstrániť nožíčkami ktoré sú určené práve na to. Začíname tak že si najskôr skrátime a obrúsime svoje nechty nakrátko,aby sme tak predlžili dobu-životnosť umelých nechtov Okraj nechta zarovnáme pilníkom alebo leštičkou odstránite prípadné nerovnosti. A to používame oblúkový pilník ktorý by mal mať zrnitosť približne 100-180.kvôli tomu musíme byť opatrný aby sme nepoškodil povrch nechta lebo povrch nechta je veľmi krehký mohlo by sa stáť že by sme pritlačil a klietka by mohla zacítiť horúčosť musíme okamžite prestať pracovať -brúsiť. Umelé nechty by sme mali prispôsobiť k šírke nechtu,a veľkosti aby neprečnieval.Tzv. dizajnérka nechtov musí odborným okom nadobudnúť rovnaký tvar nechtov.používame na to kliešte, pilník na umelé nechty. Spodok umelého nechta vždy natrieme lepidlom na umelé nechty. Aby sme nedolepili svoje prsty -nechty tak umelý necht opatrne priložíme na svoje upravené nechty pod voľný okraj.

nehty gelové

Musíme dať pozor aby sme nevytvoril vzduchovú bublinu aby sa nedostala do vnútra infekcia. Nasledovne ho obrúsene na požadovanú veľkosť aby ste videli spoje nechtov. Priebežne si musíte skríkať nechty dezinfekčným prostriedkom -antibakteriálnom pôvodu aby sa zničili choroboplodné zárodky. Sprej rýchle vyprchá doska na ktorej pracujeme bude dôkladné čistá. Potom zapneme UW lampu -ultrafialové svetlo a nanesieme gél na štyri nechty na jednej ruke necháte pod lampu dve minúty pôsobiť a to isté na druhej ruke. Opakujeme trikrát Nesmieme vynechať ani palce. Keď máme pocíť že povrch je trochu lepkavý opatrne odstránime handričkou ktorú máme na to. Nakoniec po celkovej aplikácií ošetríme nechty vyživujúcim olejčekom na kozičku a ruky si dôkladne umyjeme mydlom aby sme odstránili nečistotu. Keď nechty osušíte uterákom nalakujte si ich jednou vrstvou zvoleného farebného odtieňa a na záver naneste krycí lak aby dlhšie vydržali nechty pekné. Aké pomôcky použiť-oblúkový pilníček, olej,kameňu leštičku, štetec ktorým nanesiete gél,kryštálový pilník, vatové tampóny, kliešte na umelé nechty.