Tantrická masáž z osobnej skúsenosti

Home  >>  Tovar  >>  Tantrická masáž z osobnej skúsenosti

Tantrická masáž z osobnej skúsenosti

30
Čvn,2023

off

Osobná skúsenosť so službami napovie viac ako sprostredkované informácie, ktoré sú možno odborné, ale neprinášajú zážitok a emócie s ním spojené. Konkrétne tantra masáž je tak ojedinelá a špecifická vec, že v každom môže vzbudiť rôzne pocity. Aká je moja skúsenosť s tantra masážou Privatportal? Prvotný stav nebol práve najlepší, akútne som potreboval oddych – po rozchode som nebol práve psychicky v poriadku, k čomu sa pridružili stres a z toho vyplývajúce aj fyzické rozpoloženie – bolesť hlavy, chrbta, svalov vyústili do nádchy, a stav celého tela nebol v poriadku.

masaz

Chcel som zamedziť, aby mali bolesti trvalý charakter, a preto som hľadal alternatívy – a po jednom rozhovore s priateľmi som sa rozhodol vyskúšať tantra masérku, s ktorou mali dobré skúsenosti. Postup bol jednoduchý vďaka online databáze na privat portali, kde som našiel príjemne pôsobiacu masérku, skontaktoval som ju a následne sme dohodli osobné stretnutie. Stres hneď opadol vďaka príjemnej masérke, ktorá ma dokázala hneď uvoľniť. V úvodnom rozhovore sa spýtala na to, čo ma k nej priviedlo a vyjadril som, že som otvorený novým veciam – hlavne, aby to splnilo efekt dokonalého uvoľnenia, ktorý som očakával.

masaz muz

Príjemné prostredie s uvoľňujúcou relaxačnou hudbou, pomalé rozmasírovanie celého tela a postupné opadávanie nervozity – a to ešte keď sa ma začala dotýkať nádherným nahým telom, po ktorom si rozotrela voňavý gél … Absolútne mi rozpálila zmysly, srdce mi búšilo ako šialené a cítil som maximálne vzrušenie a zároveň priam omračujúcu únavu … Nesmierne citlivé dotyky celého tela sa zmenili v stimuláciu penisu a skončili sa nezabudnuteľným vyvrcholením, po ktorom som pocítil, akoby sa mi znovu navrátil život do žíl. Už sa neviem dočkať, ako si tieto magické chvíle zopakujem a prajem to každému. Aj vy túžite po zážitku plnom rozkoše? Všetko potrebné nájdete na privat portáli!