Kľúčenky na krk sa opäť vracajú

Home  >>  Tovar  >>  Kľúčenky na krk sa opäť vracajú

Kľúčenky na krk sa opäť vracajú

4
Čvc,2023

off

Časy minulé v nás často nechávajú príjemný pocit nostalgie a inšpirujú nás v súčasnom živote. Je to dávno, čo deti nosili na krku šnúrku a na nej zavesený kľúč od domu. Dnes sa kľúčenka na krk opäť vracia nie len medzi deti v modernejšom a kvalitnejšom prevedení. Ak chcete prekvapiť svoje dieťa, či vnúča drobným darčekom, máme pre vás pekný tip. Šnúrka na krk Promodarceky.sk už dávno nie je iba na kľúče, a ani zďaleka to nie je nudný darček. Či hľadáte malé prekvapenie pri príležitostí mením, Dňa detí v ponuke online shopu promodarceky.sk nájdete niekoľko druhov kľúčeniek rôznych farieb a tvarov.

klucenka2

Ak na nostalgiu veľmi nie ste a potrebujete drobné darčeky v primeranej cene pre svoj biznis, zabezpečte si väčšie množstvo profesionálne potlačených kľúčeniek. Promodarceky.sk sú pre vás tou pravou voľbou. Kľúčenky vám profesionálne potlačia logom firmy podľa vašej voľby a pre klientov a zamestnancov takto získate originálny firemný darček. Úspešné jednanie s partnermi ukončite drobnou pozornosťou v podobe decentnej kľúčenky s logom firmy. Ani v darčekových taštičkách úspešných tlačových konferencií nesmie chýbať darček vo forme kľúčenky.

klucenka1

Je to príjemná pamiatka na zorganizovanie vašej firemnej udalosti, ale aj neustála pripomienka partnerstva a vzájomnej pomoci. Kľúčenka na krk je výborným a bezpečným riešením nie len pre vaše kľúče. Už nemusíte hľadať kľúče v kabelke, či aktovke. Budete ich mať vždy bezpečne pri sebe. Ak máte aj firemnú kartu, či vaše dieťa neustále stráca svoj mesačník, využite kľúčenku na krk a vaše karty budú v bezpečí. Na výber je niekoľko príjemných farebných prevedení v červenej, modrej, či decentnej čiernej a iných farbách. Stačí si vybrať podľa svojho vkusu. Taktiež si môžete zvoliť hrúbku šnúrky, či si zvoliť aj vlastnú potlač / logo. V ponuke sú aj kľúčenky bez loga. Potešte seba, aj iných malým praktickým darčekom.