Tieniace rolety na okno

Home  >>  Tovar  >>  Tieniace rolety na okno

Tieniace rolety na okno

18
Čvc,2023

off

Počas leta je slnečné počasie samozrejmosťou. Väčšina sa na slnečné dni a teplé počasie tešíme celý rok. No keď leto príde nadávame na teplo, a silné slnko. Pri vysokých horúčavách sa snažíme ostávať doma a vyhnúť sa tak horúčavám vonku. No ani doma to nemusí byť ideálne. Najmä, ak na svojich oknách nemáte žalúzie či závesy. Vonkajšie hliníkové žalúzie sú skutočne drahá záležitosť a nie každý si ich môže dovoliť. Vnútorne žalúzie či závesy vám domácnosť príliš zatemnia a kto by chcel počas leta sedieť v tmavom dome. Je tu však jedno riešenie, ktoré začalo používať čoraz viac ľudí, sú to rolety na okno.

rolety

Tieniace rolety sú výborným pomocníkom pri slnečných dňoch. Rolety si jednoducho stiahnete a môžete si byť istý, že priame slnko sa rozptýli a nebudete mať vyhriatú domácnosť plnú silného slnečného žiarenia. Tieniace rolety na okná sú textilné. To znamená, že sú semi priehľadné a prepúšťajú dnu potrebné množstvo svetla na to, aby ste nemuseli aj počas tienenia cez deň svietiť.

rolety

Tieniacej rolety z textílie sú aj lacnejšou variantou. Hliníkové žalúzie v exteriéri sú síce odolnejšie a kvalitnejšie, ale aj výrazne drahšie. Textilné rolety na tienenie sú skvelou možnosťou aj na terasu či balkón. Vďaka tieniacim textilným roletám môžete používať počas slnečných dní aj vašu terasu. Určite ste neraz boli v situácii, že ste sa postavili z vašej terasy a išli sa pred slnkom radšej schovať dovnútra. To vďaka tieniacej rolete už nemusíte. Tieniace textilné rolety vám na screenoverolety.sk vyrobia priamo na mieru. Rolety na mieru Zabezpečia sto percentnú účinnosť. Aj vy môžete mať textilné tieniace rolety do okienScreenoverolety či terasu za pár dní doma. Stačí navštíviť internetovú stránku screenoverolety.sk a dohodnúť sa s odborníkmi na ideálnom tienení pre vašu domácnosť. A môžete si užívať leto za každého počasia.